Nowoczesny robot kuchenny Kenwood Chef KMC 010

Nowoczesny robot kuchenny Kenwood Chef KMC 010 umożliwia łatwe i szybkie mieszanie i miksowanie produktów, a także ubijanie piany. Za tak wysoką cenę, która wynosi od 1900 zł do nawet 3300 zł, nie jest to imponująca ilość funkcji, ale producent zapewnia, że możliwa jest rozbudowa urządzenia.

Maksymalna moc robota wynosi 1400W, a 8 poziomów prędkości obrotów pozwala na ich łatwe dostosowanie do własnych potrzeb. Bez wątpienia sporą zaletą tego produktu jest wykonana ze stali nierdzewnej, duża misa o pojemności aż 4,6 litra. Z pewnością spodoba się ona osobom, które lubią często i dużo gotować lub mają liczną rodzinę. Urządzenie wyposażone jest ponadto w kielich do przygotowywania koktajli, miksowania i rozdrabniania, którego pojemność wynosi 1,6 litra. Nie jest to zbyt wiele, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość misy. Tryb pulsacyjny przydaje się zwłaszcza przy rozdrabnianiu produktów zbyt twardych bądź takich, których rozdrabnianie musi być stopniowe. Chwilowe zwiększenie obrotów bardzo ułatwia takie zadanie.

Tryb planetarny zapewnia doskonałe i bardzo szybkie wymieszanie wszystkich składników, a dzięki pokrywie zawartość nie jest rozchlapywana. Wszystkie elementy robota można myć w zmywarce. Warto zauważyć, że urządzenie zostało wyprodukowane z myślą o bardziej wymagających użytkownikach, toteż jego aluminiowa obudowa jest solidna i trwała, a użyte materiały, łącznie z systemem przekładni silnika będą niezawodnie pracować przez wiele lat. Wymiary robota to 29,7×22,7×40 cm, a waga – 7,7kg.

 

  • Reklama